SIKÇA SORULAN SORULAR

yaani.indirimkap.com, üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde, size paranızın bir kısmını geri kazandırıyoruz. 300’ü aşkın mağazadan yapacağınız alışverişlerde siz üyelerimize, %50’ye varan indirim ve bunun yanı sıra kaçırılmayacak kampanya fırsatlarını sunuyoruz. Her zevk ve ihtiyaca uygun ürün çeşitliliğini yüksek indirim oranlarıyla sunduğumuz üyelerimize, ayrıcalıklarla dolu bir alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. İndirimkap, üyelerine en uygun alışveriş yapma ayrıcalığını tanırken, üyelerinin kredi kartı gibi bilgilerine ihtiyaç duymaz.
İndirimkap, üyelerinin kazancı 10 TL’ye ulaştığında paranızı nakit olarak geri vermekte böylece size özel ‘dükkan’ sayesinde, hiçbir bedel ödemeden e-ticarete adım atma olanağı sağlamaktadır. Size özel ayrıcalıklı ve seçkin ürünler de %50’ye varan nakit para indirimleri, ücretsiz üyelik hakkı, 10 TL ve üzeri için istenilen zamanda geri ödeme, 300’ün üzerinde seçkin mağazadan alışveriş yapma fırsatı ve hediye çekleri ile seçkin ürünlere ulaşma fırsatı ise diğer ayrıcalıklarımız arasında sizleri beklemektedir.
yaani.indirimkap.com sayfasının en altında yer alan '' Bize Ulaşın'' başlığının altındaki ‘'İletişim’' kısmında bulunan formu doldurarak bize talebinizi iletebilirsiniz. İsteklerinizi ilgili firmayla görüşüp en kısa zamanda hayata geçirmeye gayret edeceğiz.
Hemen! kaydol bölümündeki formu doldurarak, ‘’Kaydol’’ butonuna basıp indirimkap dünyasına katılabilirsiniz. Ad-Soyad, e-posta adresiniz ve oluşturduğunuz yeni şifre ile sözleşmeyi kabul ettim kutucuğuna tıklayıp kaydol butonuna bastığınızda e-posta adresinize aktivasyon için gelecek maildeki linki tıklayıp hesabınızı aktive edebilirsiniz.
İndirimkap sayfası üzerinde sağ üst köşede bulunan ‘’Şifremi Unuttum’’ butonuna tıklayarak, e-posta adresinizi yazdığınızda kullanıcı adınız ve şifreniz sistem tarafından size mail yoluyla iletilecektir.
Üye girişinizi yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan “ Kullanıcı adını” bağlantısından “Profilimi düzenle” linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir ve istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
Hesabınızın başkaları tarafından kullanılması güvenlik açısından uygun görülmemektedir.
Sizin için seçtiğimiz özel kampanya e-maillerini artık almak istemiyorsanız, sayfa üzerinde isminizin olduğu sekmeden profilimi düzenle linkine tıklayarak ‘’e-posta bilgilendirme’’ kutucuğunda ki tiki kaldırabilirsiniz. Böylece herhangi bir kampanya maili tarafınıza iletilmeyecektir.
Sitemizin sağ üst köşesinde kullanıcı adınızın olduğu sekmeden profilimi düzenle linkine tıklayarak ‘’ e-posta bilgilendirmesi’’ sekmesine tik koyarak aktif hale getirebilirsiniz.
Üyelik iptal talebinizi iletişim adresimize, kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden gönderebilirsiniz.
Üye girişi yaptıktan sonra ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Kullanıcı Adı” bağlantısından “Profilimi Düzenle” linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Üyeliğiniz siz herhangi bir nedenle iptal ettirmediğiniz sürece geçerlidir. İndirimkap’ın gizlilik politikası gereğince bir ihlal gerçekleştiği durumlarda ise üyeliğinizi iptal edebilir. Hangi durumlarda üyelik iptali gerçekleştirdiğimizi öğrenmek için ‘Gizlilik Politikası’ sekmesine bakmanız yeterlidir.
Ad, soyad, e-posta, şifre ve sözleşme onayı üye olmak için yeterlidir. Verilen banka hesap bilgileri ise üye olan kişiye ait olmalıdır. Bu nedenle sisteme bilgi girişi yaparken doğru bilgi vermenin ne denli önemli olduğunu belirtmek isteriz. Hesabınızda bulunan kazançlar banka hesabına havale yapılacağı zaman sizden istenilecek olan bilgiler; IBAN numarası ile yasalar gereği adınıza stopaj yatırabilsin diye TC kimlik numaranızdır. (Eğer daha önce verilmediyse)
Üyelerimizin güvenliği için bu bilgiler gereklidir, bu bilgilerin dışında ki bilgileri ''Profiimi Düzenle'' sekmesinden düzenleyebilirsiniz.
İndirimkap’tan yararlanabilmek için herhangi bir sınırlama yoktur. İstediğiniz zaman sisteme giriş yapabilir ve sistemdeki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Hesabına 3 ay giriş yapmayan üyeye ise ‘Pasif Üye’ denir. İndirimkap pasif üye hesabını gerekli durumlarda silebilir. (Üyelik sözleşmesine bakınız.)
18 yaş ve üzeri her birey İndirimkap'ta hesap sahibi olabilir. Sahte hesaplar, hile ile arkadaş sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapan hesaplar ve uygun olmayan içerik ile resim paylaşan üyelerin hesapları ise engellenecektir.
Sisteme üye olduktan sonra site üzerinden alışveriş yapacağınız markanın altında bulunan ''Alışveriş Yap'' butonuna basmanız yeterlidir. Yapacağınız alışverişlerde firmanın üzerinde yazan oranı kadar geri iade kazanırsınız. Kazancınız ise kısa bir süre sonra hesabınızda görülebilir hale gelecektir.
Markalardan sizler için aldığımız indirimleri, site üzerinden alışveriş yaptığınız takdirde sizlere geri ödüyoruz.
Elbette alışveriş yapabilirsiniz fakat sisteme giriş yapmadan yapılan alışverişlerden herhangi bir kazanç elde edemezsiniz.
Yaptığınız her alışverişten sonra bilgilendirme e-maili alacaksınız.
Ödemeler kullanıcı şahısların adına yapılmaktadır. Lütfen ödeme bilgilerinizi eksiksiz giriniz.
Bakiyeniz 10 TL’yi bulduğu zaman hesabınızdaki para kullanılabilir hale gelecektir.
Alışveriş yapmış olduğunuz site işlem bilgisini bize verdiği anda kazanç tutarı bakiyenize yansıtılacaktır.Otel rezervasyonu, bilet rezervasyonu gibi uzun süreli işlemlerde bu süre 2-3 aya kadar çıkabilir. Bunun sebebi ise; örneğin siz 3 ay önceden bir otel rezervasyonu yaptığınızda web sitesi bizi bu durum ile ilgili bilgilendirir. Bu sayede komisyon bize ödendiği takdirde para iadenizi gerçekleştiririz. Alışveriş bilgisini 30 gün içerisinde yollayan mağazalarda mevcuttur.
Alışveriş yaptığınız firmadan alışveriş teyiti beklenmektedir. Bu teyit 1-2 gün içinde oluşmaktadır. İletişim adımından soru sorarak işleminizi sorgulayabilirsiniz.
30 günlük iade süreci beklediği için firmalardan gelen bakiyeniz hemen hesabınıza yatırılmaz. Bu nedenle bu süre içinde herhangi bir sorun yaşamazsınız. Sistemimizde kayıtlı aktif tutarınız ise devam edecektir.
Yani satıcı/mağaza/firmanın satışın tamamen gerçekleştiğine emin olmadan onay vermesine imkan yoktur. Bu nedenle konfirmasyon (onay) süreleri, satıcı/mağaza/firma'ya, sektöre, ürüne ve sezona göre değişiklikler göstermektedir. Sonuç olarak satıcı/mağaza/firma satışın gerçekleştiğini varsaydığı anda para iadesini onaylar.
İndirimkap, satış yapmadığı için garanti prosedürü alışveriş yapılan siteler için geçerlidir. Garanti ve iade koşulları ile ilgili anlaşmalı sitelerin prosedürlerini kontrol etmeniz gerekmektedir. Herhangi bir problem yaşanması durumunda iletişim sayfamızdan bize bildirirseniz, anlaşmalı site ile temasa geçer ve hakkınızı aramanızda size yardımcı oluruz.
Oldukça hassas olduğumuz bu konuda şunu söyleyebiliriz: Biz, güvenliğe gerekli özeni göstermeyen Firmalarla anlaşma yapmamaktayız, ama maalesef internet ortamında bazen istenmedik olaylarla karşılaşılabiliyor, bu yüzden üyelerimizden bazı noktalara dikkat etmelerini istemekteyiz. • Kullanıcı adı ve şifrenin kimseyle paylaşılmaması. • Sistemden çıkış yaparken "Çıkış" butonunun kullanılması. • Alışveriş yapılan sitelerin güvenlik şartlarının kontrol edilmesi.